Serigrafi Baskı
17 Aralık 2020
Nakış
17 Aralık 2020

CAD Kesim Baskı

 

CAD Kesim Baskı

Cad Kesim Vinil baskıyı neden seçmelisiniz:

Vinil baskının önemli bir avantajı, çok makul bir fiyata kısa süreli baskılara izin veren herhangi bir kurulum maliyeti olmamasıdır. Aynı zamanda çok yönlüdür ve kişiselleştirilmiş tişörtler, polo tişörtler, iş gömlekleri, çantalar, şapkalar, mikro polarlar, iş kıyafetleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere hemen hemen her türlü kişiselleştirilmiş giyside kullanılabilir . Herhangi bir şüpheniz varsa, personelimize sorun, size tavsiyelerde bulunacağız.

En popüler efektler parıltılı baskı , karanlıkta parlayan baskı , yansıtıcı baskı ve flok baskıdır . Bu özel efekt malzemelerinin basılma süreci tamamen aynıdır; Giysinin kendisine endüstriyel bir ısı presi kullanılarak uygulanmadan önce tasarımı malzemeden kesmek için bir çizici kullanılır.

  • CAD Cut Vinil Baskının Artıları
    Kurulum maliyeti yok
  • Hemen hemen her tür üründe kullanılabilir
  • A3 boyutuna kadar transferler yazdırabilir
  • Harfler ve sayılar için mükemmel
  • Hızlı üretilir
  • Düz renk tasarımlar için mükemmel
  • Spor takımları için mükemmel (futbol ve basketbol gibi)

Baskılı giysiler daha hassastır ve yıkama söz konusu olduğunda ekstra dikkat gerektirir.

CAD Kesimli Vinil Baskı için Örnekler

CAD Cut Vinyl baskı, az miktardaki siparişler için mükemmel bir seçenektir. Renkler Pantone renk eşleşmesi olamaz ve bu nedenle, takip etmeniz gereken belirli marka yönergeleriniz varsa, önce bir numune almak daha iyi olabilir.

Kararınızın büyük ölçüde bitmiş basılı ürünün Fiyat ve Kalitesine bağlı olduğunu biliyoruz. Kararlarınızda size yardımcı olması için, ürünlerimizin kalitesini ve bu baskı tekniğini kendiniz görmek için neden bazı numuneler ve test baskıları sipariş etmiyorsunuz?