Süblimasyon Baskı
17 Aralık 2020
CAD Kesim Baskı
17 Aralık 2020

Serigrafi Baskı

 

Serigrafi Baskı

Giysi Üzerine Serigrafi İşlemi:

Başlangıçta mürekkep, gerekli Pantone renk referansı ile karıştırılarak ekrana uygulanır. Silecekler, mürekkebi ekranın ağından giysinin üzerine itmek için kullanılır. Koyu renkli giysilere baskı yaparken, doğru bir Pantone renk eşleşmesi sağlamak için önce beyaz bir katman veya flaş mürekkep katmanı uygulanır ve ardından bunun üzerine renkli mürekkepler uygulanır . Tişörtler , kapüşonlular, sweatshirtler , polo tişörtler , bez çantalar ve daha birçok ürüne her zaman serigrafi baskı yapabiliriz ve böylece ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çözüm bulabiliriz.
Giysi üzerine Serigrafi'de çeşitli teknikler ve mürekkepler mevcuttur!
Ekranı oluşturmak için, resimdeki her renk ayrıldığından ve yazdırılacak her renk için farklı bir ekran oluşturulduğundan, resmin vektör formatında (.ai, .eps veya vektör PDF) sağlanması gerekir. Serigrafi baskının diğer tişört baskı tekniklerine göre daha yüksek kurulum maliyetine neden olmasının nedeni budur .

Giyim Üzerine Serigrafi Artıları:

  • Çok renkli tasarımlar üretir
  • Yüksek Uzun Ömürlü dayanıklılık ve Kalite
  • Profesyonel bitiş
  • Çok rekabetçi fiyatlar - ne kadar çok sipariş verirseniz, fiyat o kadar ucuz olur
  • Büyük hacimlerde baskı için en hızlı baskı tekniği
  • Marka renklerine ve yönergelerine sadık kalmak için Pantone renk eşleştirme

Baskı ihtiyacınız ne olursa olsun, bugün iletişime geçin ve uzmanlarımızdan birinin size ihtiyacınız olan tüm tavsiyeleri vermesine izin verin.

Serigrafi Baskı

Bir serigrafi örneği sipariş edin.

Kararınızın büyük ölçüde bitmiş basılı ürünün Ödüllü ve Kalitesine dayalı olduğunu biliyoruz.

Kararlarınızda size yardımcı olması için, tişört baskı ve kişiselleştirilmiş giysilerimizin kalitesini kendi gözlerinizle görebilmeniz için neden bazı baskılı numuneler sipariş etmiyorsunuz ?