Transfer Baskı
17 Aralık 2020
Serigrafi Baskı
17 Aralık 2020

Süblimasyon Baskı

 

Süblimasyon Baskı

Süblimasyon Baskı Nedir?

Süblimasyon baskı, tasarımlarınızı özel bir transfer kağıdına koyma işlemidir ve daha sonra giysinin üzerine ısıyla bastırılır ve tasarım ürüne aktarılır.

Neden Süblimasyon Baskıyı Seçmelisiniz?

Süblimasyon baskı yalnızca %100 beyaz polyester giysiler üzerinde çalışır ve kişiselleştirilmiş tişörtler, koşu üstleri, yelekler ve yumuşak bir baskı gerektiren diğer tüm polyester spor kıyafetleri için mükemmel bir baskı tekniğidir .

Minimum sipariş miktarı olmadan moda markanızı oluşturabilir ve kişiselleştirilmiş giyim tasarımınızdan kar etmeye başlayabilirsiniz.

Boya Süblimasyonu için Özel Hususlar:

  • Baskıda olası beyaz kırışıklıklar : Boya süblimasyonlu baskı işlemi nedeniyle, baskının kırışıkların olduğu yerlerde beyaz izler ve kusurlar bırakması normaldir. Bu beyaz işaretler genellikle koltuk altı bölgesinde bulunur.
  • Giysi, standart boya süblimasyonu için beyaz polyesterden yapılmalıdır.
  • Tişörtler yalnızca belirli bir miktarda mürekkebi emebildiğinden, süblimasyon ile gerçek bir siyah elde edilemeyeceğini lütfen unutmayın. Bu nedenle, siyah genellikle diğer bazı renkler kadar doygun olmayabilir ve kirli görünebilir.
  • Boya süblimasyonu öncelikle her yere rastgele yerleştirilmiş tasarımlar için uygundur, belirli tasarımları konumlandırmaz, ancak herhangi bir şüpheniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin ve Süblimasyon Baskı alt başlığı altında bulunan olası baskı kırışıklıklarını ve bununla ilgili hüküm ve koşullarımızı anladığınızdan emin olun.

Lütfen aklınızda bulundurun:

  • Baskılı giysiler daha hassastır ve yıkama söz konusu olduğunda ekstra dikkat gerektirir.
  • Baskıyı ve giysiyi korumak için, soğuk suda tersten yıkamanız önerilir.
  • Kurutma makinesi kullanmayın ve baskıyı ütülemeyin.

Sublimasyon Baskı İçin Örnekler:

Müşterilerimizin sipariş vermeden önce seçtikleri ürünleri görebilmeleri ve dokunabilmeleri için tişört baskı numuneleri, renk kartelaları ve boş numuneler sunuyoruz. Kararınızın büyük ölçüde bitmiş basılı ürünün Fiyat ve Kalitesine bağlı olduğunu biliyoruz.

Kararlarınızda size yardımcı olması için, ürünlerimizin kalitesini ve bu baskı tekniğini kendiniz görmek için neden bazı numuneler ve test baskıları sipariş etmiyorsunuz?